Bądź jak Sexmasterka– pewnie tytuł tej notki przyprawia Cię o dreszcze. Szczerze, mnie też!
Jako, że bardzo spodobała Wam się ostatnia notka ,,Bądź jak Olfaktoria” link  <tutaj>, to postanowiłam kontynuować serię. Seria ta, polega na wyciąganiu cech znanej osoby, z których to możemy się czegoś nauczyć i stawać się lepszymi.

 

Pewnie zadajecie sobie pytanie, co w takim razie robi tu Sexmasterka?
Przyznać się proszę, kto nie słyszał o tej Pani? Założę się, że większość! Kto ją lubi? Na to pytanie, nie potrzebuję odpowiedzi. Aniela znana z kanału na youtube, posiada jednak cechy, które każda osoba powinna posiadać.

 

1. Kochaj siebie, zawsze !
Każda kobieta, ba! Każdy człowiek, powinien kochać siebie za to jaki jest. Nieważne czym się zajmujesz, kto Ci coś mówi, zawsze kochaj siebie. Bądź dla siebie dobra i czcij swoje ciało, ponieważ w nim mieszkasz do końca życia. Oczywiście, nie chodzi mi tu o zadufanie w sobie, a o czystą, nieskazitelną miłość.

sexmasterka

2. Daj się zauważyć !

Każdy wybiera sobie drogę, jaką chce iść. Czy Sexmasterka wybrała odpowiednią? Nie nam oceniać, jednak znalazła ludzi, którzy ją uwielbiają. Jaka jest Twoja droga? Pomyśl. Nieważne jaką wybierzesz, ważne jest, żebyś nie zginęła w tłumie. Zawsze bądź sobą i daj się zauważyć!

 

3. Bądź odporna !
Ile ludzi na świecie, tyle opini. Na pewno to znasz. Nieraz też, pewnie spotkałaś się z hejtem w internecie, czy też w realu. Czy dałaś się zranić?
Nigdy nie pozwól, by ktoś, czy to osoba, którą znasz, czy też zupełnie obca w internecie, wpłynęła na Ciebie w negatywnym kontekscie. I tutaj po raz kolejny, Sexmasterka jest świetnym przykładem. Mimo, że codziennie spotyka ją hejt, ona robi swoje dalej i się nie poddaje.

4. Nie graj!
Ten punkt jest bardzo ważny. Jako, że w Polsce sprzedaje się bieda, i najbardziej lubi się osoby, które nic nie osiągnęły, to nie graj takiej, jeśli nią nie jesteś. W naszym kraju, panuje szeroko rozwinięte, pojęcie zazdrości. Każdy zazdrości każdemu, więc najlepiej, żebyś nie chwaliła się dużym domem, pięknym dzieckiem, szczęśliwym związkiem. Ale dlaczego nie? Skoro to masz, to jesteś szczęściarą i nie ma się czego wstydzić! Opowiadaj o tym, zarażaj pozytywną energią, a hejterzy? Czytaj punkt wyżej.

 

To tylko kilka cech, które można wyłonić z postaci, jaką jest Sexmasterka.
Pamiętajmy, nie oceniajmy człowieka, po tym czym się zajmuje. A youtuberzy? Pamiętajmy, że to tylko internet, a niektóre role, są kreowane celowo. Oceniajmy kogoś, za to jakim jest człowiekiem, a jeśli możemy się czegoś od niego nauczyć, to czemu nie? Uczymy się przecież całe życie.

Na zakończenie powiem Wam tylko:
Do zobaczenia moje kochane perełki!

Zachęcam Was do komentowania oczywiście.
Buziaki!

Claudia