Press

Jak zrobić szare włosy? Szary toner Pravana.

Jak zrobić szare włosy ?
Kiedy moja mama zobaczyła u mnie szare włosy, to powiedziała: ,,Ja tu robię wszystko, żeby nie mieć siwych włosów, farbuję, wyrywam, a moja córka farbuje się na szaro, no świat oszalał!. 😉 Ale kochani, trendy, jakie panują w internecie, na ulicach kreują modę również na naszych głowach. A więc pytanie: Jak zrobić szare włosy?

 

jak zrobić szare włosy
jak zrobić szare włosy

(więcej…)

Polskie youtuberki, które zasługują na więcej!

Polskie youtuberki, które są pozytywne, inspirujące i przede wszystkim szczere. Nie wciskają kitu, a mają stanowczo za mało subskrybcji. Może dzięki mnie je poznacie i polubicie tak samo jak ja? Zapraszam!

 

 

polskie youtuberki
polskie youtuberki

Każda z nich jest inna, jedna przeklina jak szewc, druga epatuje kobiecością, dziewczęcością, inna klasą a jeszcze inna, specyficznym humorem. O kim mowa? Zacznijmy.

(więcej…)

Peeling do skóry głowy Organic Garden- Dlaczego peelingi naszej skóry głowy są takie ważne?

Recenzja Peelingu do skóry głowy Organic Garden. Dlaczego peelingi naszej skóry głowy są takie ważne?
Peeling do skóry głowy Organic Garden
Peeling do skóry głowy Organic Garden

Szampony, odżywki, maski są przyjaciółmi naszych włosów już od lat. Kupujemy je, używamy już odruchowo. Do zakupu przekonuje nas szata graficzna, zapachy a także obietnice producenta. Dbamy o nasze włosy i chcemy, żeby zawsze były piękne i w dobrym stanie. Ale aby tak było i włosy rosły szybciej, żeby były mocniejsze i było ich dużo, musimy zacząć dbać przede wszystkim o nasze cebulki.

(więcej…)