Sex kojarzy nam się z czymś przyjemnym, namiętnością, ciepłem i uwodzicielskim zapachem. Gdybym miała opisać coś co mi przypomina tą rozkosz, byłyby to perfumy. Ale nie byle jakie, tanie z bazarku. Tak właśnie pachną perumy Armani Code .

Armani Code Woman
Armani Code Woman

Jeśli jesteś kobietą zmysłową, uwodzicielską i widzisz siebie w gorącym blasku świec z rozpalonym kochankiem, to zapach ewidentnie dla Ciebie. Jest to zapach na wieczór, otulający, ciepły i tajemniczy.

Nie należy do typów tandetnych, tanich perfum. Jest elegancki i wieloetapowy. Z każdą godziną uwalnia z siebie eteryczny lusksus, a jego postać zmienia się z potulnej kotki w drapieżną kocicę. Z nim Twoja noc będzie długa i niezapomniana, ponieważ perfumy utrzymują się na ciele wiele godzin.

To zapach SUKCESU.

Skład Głowa:

jaśmin, gorzka pomarańcza, włoska pomarańcza

Serce:

jaśmin, imbir, kwiat pomarańczy

Podstawa:

drzewo sandałowe, wanilia, miód

Jego buteleczka kojarzy mi się z kobiecą, idealną figurą. Pięknie prezentuje się na toaletce.

 

Armani Code Woman
Armani Code Woman

 

Podsumowując:

Jeśli jesteś elegancką kobietą z pazurem, to sprawdź, powąchaj Armani Code Woman. Po prostu idź do perfumerii i powąchaj. Może to Twój zapach ?

Jeśli wolisz mieć porządne perfumy, które utrzymają się długo, a nie znikną wraz z minioną nocą, to spróbuj. Odważ się!

Choć powszechnie mówione jest, że to sami wybieramy perfumy, to ja twierdzę, że perfumy wybierają nas.

W zależności od naszej osobowości, każdemu podpasuje coś innego. Chcesz być kobietą, którą zawsze chciałaś być a trochę się bałaś? Odważ się! To proste 🙂

Claudia