Od kilku dni, grzmi burza medialna wokół Łukasza Jakóbiaka. Kilka dni temu ,,wkręcił” swoich fanów, że dostał się do kultowego programu ,,Ellen Show”. Ludzie byli w szoku. Jak to zrobił?

Łukasz Jakóbiak Ellen Show
Łukasz Jakóbiak Ellen Show źródło: press.pl

 

A po prostu. Łatwo. Znalazł ,,aktorkę” podobną do Ellen i nakręcił program. Prawda, że proste? Trzeba było tylko zająć się już tylko promocją. By wiele ludzi o tym pisało (co mu się udało, do tego grona, zaliczam się również ja), wysyłał to do gazet, firm, aż w końcu dotarło to do Ameryki.

Czy jednak wszyscy patrzyli przychylnie na wizualizację Jakóbiaka? No niestety nie. Rozgłos jaki osiągnął, faktycznie jest ogromny. Jednak chyba nie o taką sławę mu chodziło. Youtuberzy zaczęli nagrywać wyśmiewcze filmiki, a blogerzy pisać krytycznie. Czy to przez zazdrość?

Nie wydaje mi się. Po prostu dla takich ludzi, może być to dziwne, a sama osoba jaką jest Łukasz, może być odbierana za świra.

Ale zauważcie, że coraz więcej można zdziałać drogą youtuba.  Ostatnio pojawił się filmik, gdzie dziewczyna szuka Polaka, którego poznała na koncercie. Dodała polskie napisy, a filmik trafił już na wszystkie, nasze media społecznościowe. Być może znalazła swojego wybranka. Więc może Łukaszowi też uda się spełnić swoje marzenie? Albo tak, albo dostanie zakaz sądowy zbliżania się do Ellen. Jedno na pewno.  Mimo wszystko, gratuluję mu odwagi i silnej motywacji w spełnianiu marzeń. Oczywiście życzę powodzenia. 🙂

Oba filmiki możecie zobaczyć poniżej:

Łukasz Jakóbiak Ellen Show
Łukasz Jakóbiak Ellen Show

 

Dla Was była to wizualizacja marzenia Łukasza? Czy może jednak, jedna wielka ściema? Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi! 🙂

Claudia