Na pewno wielu z Was słyszało o szokującej grze : ,,Niebieski Wieloryb”. Gra w śmierć. Gra, która zabija!

Niebieski Wieloryb
Niebieski Wieloryb

 

EDIT: Dostałam od Was masę wiadomości, że to po prostu fejk. I mam nadzieję, że to tylko marna prowokacja. Tylko dlaczego? Po co to wszystko? Jestem ciekawa co Wy o tym myślicie! Dajcie znać!

#NiebieskiWieloryb – nowa moda ? Hashtag ten opanował internet, przede wszystkim twittera w zawotnym tempie. Ludzie wchodzą z ciekawości co to jest, być może dzieci zostają na dłużej! Uważaj!

Jeśli zobaczysz wizerunek wieloryba, na profilu jakiegoś dzieciaka. Zainteresuj się. To nie jest kolejna moda na zwierzątka, czy ukłon w stronę PETA. To sekta, która omamia dziecięce umysły, i choć brzmi to jak scenariusz filmu. Niestety nim nie jest.

Wykonaj 50 zadań w 50 dni. – Gra ta pochodzi z Rosji, ale biorąc pod uwagę fakt, iż zahacza o media społecznościowe np. facebook czy instagram, szybko może dotrzeć również do Polski. Pojawiła się w 2016 roku, a ten, kto wymyślił tą grę i zmanipulował dzieci, doprowadził już do śmierci 130 osób.

O co chodzi w grze Niebieski Wieloryb?

Obca osoba, przesyła Ci 50 zadań, a ostatnie z nich zawsze jest takie samo. Kończy się tym, że gracz umiera, mało tego, on popełnia samobójstwo.

Niebieski Wieloryb
Niebieski Wieloryb

 

Do czego zdolne są dzisiejsze dzieciaki? Czy na pewno o wszystkim z nimi rozmawiamy?

Apeluję do Was drodzy rodzice, przyjrzyjcie się bliżej swoim dzieciom, a kiedy jesteście czymś zaniepokojeni- idźcie do psychologa. Czuwajmy, to w nas dorosłych jest odpowiedzialność za te istoty!

Claudia