Polskie youtuberki, które są pozytywne, inspirujące i przede wszystkim szczere. Nie wciskają kitu, a mają stanowczo za mało subskrybcji. Może dzięki mnie je poznacie i polubicie tak samo jak ja? Zapraszam!

 

 

polskie youtuberki
polskie youtuberki

Każda z nich jest inna, jedna przeklina jak szewc, druga epatuje kobiecością, dziewczęcością, inna klasą a jeszcze inna, specyficznym humorem. O kim mowa? Zacznijmy.


1. The Pink Rook : KLIK
Dziewczyna- Mieszanka wybuchowa! Raz ostra jak papryczka chilli, innym razem – słodka jak miód. W czym tkwi sekret jej kanału? Każda z tych odsłon jest prawdziwa, szczera i wyjątkowa. O wszystkim mówi dosadnie, bez owijania w bawełnę . Jeśli lubisz babki z charakterem koniecznie zobacz na jej kanał. Robi filmiki na temat włosów, mody i kosmetyków. Zdecydowanie ma za mało subskrybcji!

2. Alicja Czarodziejka : KLIK
Przeciwieństwo ? Delikatność, subtelność, niemylona z infantylizm. Piękna kobieta, która ma smak i gust. Wierzę w jej słowa, kiedy coś poleca, nie wieje to kitem. Odpowiada na komentarze, co daje jej kolejnego plusa. Zawsze można się o coś zapytać, polecić coś od siebie. Jej filmiki są perfekcyjne, montaż przerasta nieraz inne youtuberki. Koniecznie zajrzyjcie na jej kanał, by się przekonać czym Was może jeszcze zaskoczyć!

3. Ofaktoria : KLIK
Temat Olfaktorii był już poruszany na moim blogu. Zdecydowanie królowa marek selektywnych. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś nowego na temat marek luksusowych, a także poznać jej zdanie na różne ciekawe tematy, zajrzyjcie. Mimo, że w ostatnim czasie przybyło jej masę subskrybcji, to wciąż za mało jak na kanał, moim zdaniem idealny. Dorota cały czas inwestuje w sprzęt, dzięki temu jej kanał to już kino. Przygotowuje się do swoich filmów, co jest bardzo ważne. Na pewno nie stracicie przy niej swojego czasu!

4. Honorata Skarbek : KLIK
No po prostu kocham poczucie humoru Honoraty! Jej kanał jest zdecydowanie dla osób, którzy mają podobny humor . Inni mogą poczuć się obrażeni, nieraz zbulwersowani. Na szczęście należę do tego grona osób, które Honorata bawi. Na jej kanale znajdziecie vlogi z jej życia, a także luźne przemyślenia. Polecam serdecznie!

Mam nadzieję, że odwiedzicie dziewczyny i zostawicie im suba. Każdy kanał jest inny, ale każdy warty uwagi. A może je już znacie? A może polecicie mi kogoś jeszcze? Chętnie poznam nowe kanały.

Claudia